Sústreďte sa na rast. Naše aplikácie sa postarajú o ostatné.  

Zjednodušte svoje činnosti vo firme pomocou aplikácií šitých na mieru a ušetrený čas venujte na rozvoj vášho podnikania.

Aplikácia "Kvízer" ako najlepšia digitálna platforma pre internú komunikáciu

Sme hrdí, že aplikácia 'Kvízer', ktorú sme namieru vyvinuli pre Tatra Banku, bola ocenená ako Najlepšia digitálna platforma pre internú komunikáciu na AICO Grand Prix 2023.  Tento nástroj integrovaný do služby MS Teams, ktorý zlepšuje učenie a spoluprácu na pracovisku, je ďalším dôkazom nášho odhodlania vytvárať transformačné firemné riešenia.
Zistite viac.

Transformácia firemných procesov v reálnom svete.

Aj takto pomáhame našim klientom...

Optimalizujeme procesy v najúspešnejšej banke Slovenska

Pracujeme s najlepšími. Prostredníctvom našich aplikácií pomáhame v Tatra Banke optimalizovať obchodné procesy.
Zistite viac

Pomáhame malým podnikom rásť a dosahovať nové méty

Aj jednoduchá aplikácia môže priniesť veľké zmeny. Dôkazom je spolupráca so spoločnosťou Sepiatlač.
Zistite viac

Near shore center v srdci Európskej únie

Bratislava ponúka strategickú polohu pre zefektívnenie vašich riešení bez kompromisov na kvalite.
Zistite viac

Od našich klientov: Ich skúsenosti vlastnými slovami

PETER BILČÍK

Tatra Banka

Oznet nám pomohol vyriešiť dlhotrvajúci problém jedného z našich oddelení, kde v minulosti viazla komunikácia a nadväznosť jednotlivých krokov. Keďže ide o oddelenie, ktoré sa priamo dotýka vyjadrovania k potrebám našich zákazníkov, bol pre nás elementárny cieľ zoptimalizovať a zlepšiť jeho procesy tak, aby to na konci dňa pocítili naši zákazníci. Oznet túto úlohu splnil výborne a pripravil nám nástroj, ktorý nielen zvláda to, čo sme od neho potrebovali, no pridáva aj niečo naviac. Naša vzájomná spolupráca sa tým neskončila a pracujeme na ďalších produktoch do budúcna.

MARTIN ECKHARDT

Sepiatlač

Možno by ste povedali, že správa dovoleniek a absencií nezohráva veľkú úlohu vo vašej firme, no až po nasadení nástroja, ktorý nám v Oznet pripravili, sme pochopili, aká výrazná zmena to je. Mesačne tým šetríme niekoľko hodín času, a vzniká nám tým priestor sa viac sústrediť na to, čo nám prináša zisky. Správa aplikácie je jednoduchá a funguje na každom zariadení. Všetci vo firme si tento krok vpred veľmi pochvaľujú. Vďaka Oznet za skvele odvedenú prácu!

Klienti